Zostań studentem WSB i pozwól nam zapłacić za Twoje wakacje!

Agencja pracy tymczasowej TIKROW zaprasza do współpracy!

Praca dorywcza na godziny. Agencja pracy tymczasowej TIKROW zaprasza do współpracy!

Brak pieni ę dzy na wyj ś cie ze znajomymi? A mo ż e potrzebujesz kasy na swoje przyjemno ś ci czy wyjazd z drug ą po ł ówk ą ? Nie ma problemu!

Zero rozmów kwalifikacyjnych i czekania na odpowied ź – umowa zlecenie, dowolno ść w wyborze dni i godzin, a do tego przelew z wyp ł at ą do 24 h! Tak to dzia ł a w Tikrow.
Brzmi ciekawie? Zarejestruj si ę w naszej aplikacji lub na stronie – https://bit.ly/praca-dlastudenta i przyjmuj zlecenia, które Ci pasuj ą – nawet w trakcie okienka na uczelni.

BENEFITY:

  • brak procesu rekrutacji – rejestrujesz si ę na stronie i mo ż esz podejmowa ć zlecenia
  • elastyczne godziny pracy – wybierasz dowolne dni i godziny
  • wyp ł ata nawet w 24 h po realizacji zlecenia
  • praca dla znanych i sprawdzonych marek

WYMAGANIA:

  • Nie wymagamy do ś wiadczenia,
  • Ch ęć do pracy,
  • Sumienne wykonywanie obowi ą zków,
  • Znajomo ść j. polskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Schludny ubiór.

OPIS STANOWISKA:

Najcz ę stsze stanowiska proponowane w Tikrow:

  • doradca klienta,
  • pracownik sklepu/kawiarni,
  • kasjer,
  • magazynier.

Z Tikrow b ę dziesz mie ć mo ż liwo ść pracy dla znanych sieci sklepów spo ż ywczych, salonów z bi ż uteri ą , drogerii, sklepów z elektronik ą , itp.

Zarejestruj sie ju ż dzi ś : https://bit.ly/praca-dlastudenta
Informacje dot. przetwarzania danych znajduj ą si ę w regulaminie – https://tikrow.com/regulamin
X
Mobilize your Website
View Site in Mobile | Classic